+90 532 xxx xx xx
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

İzmir İmplant

09 Ekim 2019
1 kez görüntülendi
İzmir İmplant

İzmir İmplant

Dünyada hızla gelişen teknolojinin ilerlemesi ile modern tıbbın da geliştiğini söyleyebiliriz. Bu yüzden diş hekimliğini de bu modern tıbbın gelişmesinden nasiplendiğini İzmir İmplant söylemek mümkün olacaktır. Bu sebeple modern diş hekimliğinde kullanılan bir çok yöntemden bir tanesi olması ile bilinen implant yöntemi kaybolacak olan dişin yerini doldurulması için geliştirilen bir yöntem olarak belirtilmektedir. Yaş ilerledikçe kişilerin takma diş gibi dişlerin kullanılmasını istememelerinden de kaynaklanan ve daha uzun ömürlü kullanmak istekleri dişlerin yerine ekilen dişler olarak adlandırılabilirler. Dişlerin eksik olması hem sağlık açısından hem de estetik görüntü olarak kötü olacağından dolayı eksik görüntünün yerini doldurma yöntemine gidilmektedir. Bunun en gelişmiş hali ise implant olarak ön planda olduğunu söyleyebiliriz. İmplant eksik dişlerin tedavisinde çene kemiği içine yerleştirilen titanyumdan yapılmış vidalardır. Bu vidaların üzerine daha önceden ölçüsü alınan diş protezlerin eklenmesidir. Bu tedavinin en çok yapılmasının istenmesinin en büyük sebebi protez yapılan dişlerin diğer dişlere zarar vermemesidir. 

Implant’ın Yapılabileceği Kişiler

İmplant tedavisinin uygulandığı kişilerin çene ve yüz yapısını tamamlanmış olan kişilere yapılmaktadır. Bu yüzden genelde 18 yaşını geçmiş olan kişilere uygulanması daha çok tavsiye edilir. Çünkü bu gibi uygulamaların yerini bulması ve sonuç gösterebilmesi için yaşını oturtan kişilerde uygulanması önemle tavsiye edilir. Şeker hastası olanlara çok tavsiye edilen bir yöntem değil çünkü kanama bir problemlerine çare bulunamamasından dolayı çok fazla önerilmemektedir.

Bu yüzden şeker hastalarında implant tedavisi uygulanmadan önce şeker dengesinin yapılmasından sonra uygulanabilmektedir. Kan sulandırıcı ilaçları kullanmayanlarda yapılabilir. 

İzmir İmplant Fiyatları

Bu implant işlemlerinin yapılması diş kaybı olan dişlerin yerine güzel görüntü olması ve dişi daha uzun ömürlü kullanılması açısından yapılan diş tedavisinin en usta yapan olan bir numaralı yer olarak belirtilmektedir. İzmir implant olarak bu alanda kendimizi geliştirmiş ve önde bir başarı elde ettiğimizi söyleyebilirim. Bu konuda hastalarımıza bir güven vermekte olup en belirgin şekilde ve güzel bir görüntü vermekten mutluluk duymaktayız. Bu yüzden yapılan diş estetik görüntüden çok daha uzun ömürlü kullanılması açısından hizmet veren bir ekip olduğumuzu düşünülebilir. Bu alanda kendimize güvenmekte ve hastalarımıza güven vermekteyiz. Diş görüntüsünün birçok insan için önemli olmasından dolayı bu gibi durumların her yere güvenilmemesi gerektiğini söylememize gerek yoktur. Her türlü sıkıtı ve problemlerin oluşmasından dolayı diş görüntüsünün kötü sonuçlar doğurabileceği yerlere güvenilmemesi gerektiğini söylemek gerekir. Daha önce yapılan implantların ilerde sorunların oluşmasına sebep olmaktadır. Bu yüzden yapılacak olan her işlemlerin daha özenli olacak biz İzmir implant olarak sizlere en doğru ve profesyonel hizmet vererek güven sağlayabileceğimize inanmaktayım. Bu yüzden güven duygusunun önemli olduğunu en belirgin durumlarının sağlık ve estetik görüntü olduğunu bilerek işimizi yapmaktan onur duymaktayız. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?