+90 532 xxx xx xx
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Profesyonel bir diş hastanesi olan İmplant Diş Türkiye İzmir Karşıyaka’da hizmet vermektedir. bünyesinde çürük, diş eti hastalıkları, diş beyazlatma, implantasyon, rotez, ağız, çene ve diş cerrahisi, diş teli ve daha bir çok ağız, diş ve çene hastalıklarının tedavisini sizlere profesyonel ekip ve sterilize malzeme ile evinizdeki konforla sunmaktadır.
Türkiye’nin en büyük özel diş hastanelerinden biri olan hastanemiz her şeyden önce sizin sağlığınızı düşünüyor. İleri teknolojileri sizlere sunarak sizlere zaman kazandırıyor.

Misyonumuz

Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden, hasta memnuniyeti odaklı, çalışanlarının haklarına saygılı, insan hayatını her şeyden fazla önemseyerek hayatı güzelleştirmeyi hedefleyen, tıbbın tüm alanlarındaki değişimleri takip ederek bu değişime ayak uyduran, Ağız ve Diş Sağlık sektörünün ihtiyaçlarını gören ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekçi politikalar ile büyümeyi hedefleyen sağlık kurum olmak.

Vizyonumuz

Ağız ve Diş Sağlığında güvenilir, kaliteli ve şeffaf hizmet anlayışı ile insanların tercih ettikleri, hasta-çalışan güvenliği ve memnuniyetinde öne çıkan, etik değerlere bağlı bilimsel çalışmalar ve gelişmeler ışığında  ilk adres ve ağız ve diş sağlığı hizmeti veren öncü sağlık tesisi olmaktır.

Değerler

Dürüstlük, kaliteli hizmet, kalıcı güven, ilgi ve güler yüz, hoşgörü, yenilikçi, etik kurallara bağlı, topluma, çevreye, hasta ve yakınlarına saygılı, paylaşımcı olarak kurumsal değerleri benimsemiş bir hastaneyiz.

Kurum Politikamız

  • İletişim ve paylaşıma açık yönetim anlayışı ile sürekli iyileşme prensibi ile kurum kültürünü oluşturmak.
  • Çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak, onların değerli oldukları bilincinden hareket ile onları eğitimlerle desteklemek.
  • Hastalarımızın teknolojik  yeniliklere ve bilimsel gelişmelere paralel olarak ağız ve diş sağlıklarına kavuşmalarını sağlamak.
  • Hastaların beklenti ve memnuniyetlerine  odaklı kalite bilincini yerleştirmek ve bu amaçla gerekli standartları sağlamak.
  • Fiziksel ortamın yenilenmesinin sürekliliğini sağlayarak hastalarımıza ve çalışanlarımıza ferah ve güvenilir bir ortam sunmaktır.